Ziyaretçi Defteri

Bize Yazın

Ziyaretçi Defteri

[hr color="light" type="line-flower"]
Bizi ziyaret etmeyi düşünen misafirlerimize tavsiye bırakın

31 Yorumlar

+
 1. 1
  Mehmet

  Geçenlerde geldik, bu akşam yine geleceğiz. Hem uygun fiyat hemde görkemli bir tesis olması nedeniyle ziyaretçilere güzel anlar yaşattığı için CAN ALABALIK tesisine teşekkür ederiz 🙂

 2. 3
  Ahmet Akgün

  Murat kardeşim; çok güzel, doğa ile iç içe bir ortam oluşturmuşsun. Tebrik ederim ve daha bir çok yenilik bekliyorum. Geldiğimde yeni fikirlerimi paylaşacağım.

 3. 5
  Hasan

  İnşallah bu yaz yine misafiriniz olacağız tek kelime ile harika bence daha fazla reklam yapmalısınız. Başarılarınızın devamını dilerim.

 4. 6
  Erol ÖZALP

  Sevgili abimiz Selami CAN ve değerli ailesine bu güzel yeri insanlara tanıtıp paylaştığı için teşekkür ederim. İyi çalışmalar dilerim. 🙂

 5. 7
  Bülent

  Selamun Aleyküm muhtar kardeş tesisleriniz çok güzel her sene izine gelişimde ziyaret ediyoruz balıklarınız çok güzel başarılarınızın devamını dilerim. 😀 😀 😀 🙂

 6. 8
  Tuğba Girgin

  İstanbul’dan ne zaman Kumluca’ya gitsem ilk fırsatta Can Alabalık Tesislerine gidiyoruz. Ayrıca misafirlerimize mutlaka o nefis balık ve salatasından yediriyoruz. Kurucusuna Çok Teşekkürlerimizi sunuyoruz 🙂

 7. 10
  İsmail Şen

  Siteniz le yeni tanıştım. Fevkalade güzel bir site oluş. CAN ailesinin başarılarının devamını dilerim. Saygılar… İsmail Şen

 8. 11
  Şahin ÖNER

  Sayın Can Alabalık işletmecileri ben TGRT haber de Gelişen Türkiye adlı bir program yapıyorum adım Şahin Öner 30 yıllık gazeteciyim programımda size de yer vermek istiyorum benim güzel ülkemden harika manzaralar seyrettirdiniz.
  Saygılarımla Şahin ÖNER

 9. 12
  Necmi

  Site açmanız güzel biraz genişletirseniz daha güzel olacak, yorum yazanlara teşekkürler, görmeyenlere tavsiye ederim, pişman olmazsınız, en sıcak günde bile orası serin, fakat oradaki insanlar sıcak, ilginize teşekkürler CAN ailesi ve personeli hoşça kalın 2009 da görüşmek üzere.

 10. 13
  Raif ARSLAN

  Öncelikle siteniz hayırlı olsun. Bu cennet köşesi yeşil mekana her gittiğimde siz değerli tesis sahibi ve personelinin göstermiş olduğu güler yüz, samimiyet ve misafirperverliğiniz için teşekkürü bir borç bilirim. Başarılarınızın devamını diler İstanbul’dan kucak dolusu selamlar.

  Raif ARSLAN /ÇENGELLİ-İSTANBUL

 11. 14
  İsmail Demirci

  Bir cennet köşesi ben gittim gördüm böyle servis görmedim bu sene gelemeyeceğim ama 2009 izinde inşallah. İşlerinizde başarılar dilerim.

 12. 15
  Mustafa

  Kumluca’ya kazandırdığınız bu güzel tesis için ne kadar teşekkür etsek azdır. İstanbul’dan sık sık gelmek için bir sebebimiz daha oldu bütün bu hizmette emeği geçen arkadaşları kutlarım.

 13. 16
  Hasan Şimşek

  Selamün Aleyküm yurdumun güzel insanları önce kendimi tanıtayım kaldırım dan Hasan Şimşek 1999 senesinde Ordu’lu bir arkadaşımı balık yemeye getirmiştim ve o gün den beri yediği salatayı unutamıyor her görüşmemizde o salatadan ve balıktan bahsediyor tekrar gelmek istiyor inşallah bir hafta sonu getireceğim onu tekrar. Sizlere iyi çalışmalar diliyorum görüşmek ümidiyle saygılarımla. HASAN ŞİMŞEK 😀 😀 😀

 14. 17
  Çelikerler Çelik Konstrüksiyon

  Çelikerler Çelik Konstrüksiyon İnş.San.Tic.Ltd.Şti. olarak başarılarınızın aynı hassasiyetle artarak devamını diler, saygılar sunarız.

 15. 18
  Ertan ÖZCAN

  Mekanınız da öncelikle dün akşam hoş bir vakit geçirdiğimi belirtmek istiyorum. Doğanın kalbinde böyle bir yer keşfettiğim için çok mutluyum. Ayrıca yediğim balık ve salata lezzet bakımından ve görünüm bakımından harikuladeydi. Teşekkürler.

 16. 19
  Hakan

  Belki hatırlanır belki hatırlanmaz… Demekte yarar babam o köyde 90’lı yıllarda öğretmenlik yaptı bende o okulun bahçesinde koşturup dururdum. Sıkılmak nedir bilmezdim ağrıya taşınınca sıkılmakla tanıştım. Ama en yakın zamanda babamla birlikte gelip ziyaret etmek lazım.

 17. 21
  Ramazan

  Batı Karadeniz’in en mükemmel tesisi. İster kafanızı dinlemek için ister tatil için ister yemek ister eğlence için 10 numara bir mekan bu dediklerimi yapmak isteyen herkese tek tavsiyem bu dediklerimi yeşillikler içinde su sesleriyle gidip daha da güzel bir şekilde gerçekleştiriniz. Bir gün gideriz demeyin ilk fırsatta gidin bu güzellik ertelenmez… Teşekkürler canalabalık tesisleri bu güzellikler için.

 18. 22
  Şennur

  Burası gerek damak tadıyla gerek mekanıyla, gerekse personelin yaklaşımıyla bütünlük sağlamış bir ortam bence. Site incelenince ortamın güzelliği zaten göz önünde. Bu güzelliğin içinde lezzetli balığı ve salatayı yemek çok daha zevkli oluyor. Yan masada da patates kızartması görmüştüm. sanıyorum balık ve salatanın dışında da çeşit var. Oraya gidip, ortamı görmenizi artı balığın ve salatanın lezzetini tatmanızı tavsiye ederim… 🙂

 19. 23
  Aylin

  Bartın’a geldiğimde Can Alabalık tesislerine gittiğimde orada balık yemenin tadını başka olduğunu gördüm personelinin güler yüzlü tavırları ve alabalığın keyfi başkaydı teşekkürler Can Alabalık teşekkürler Bartın bir daha geleceğim.

 20. 24
  Adem

  Şehirleşmenin yok ettiği doğal güzelliğimize birilerinin sahip çıktığını görmek ve bunu site aracılığıyla bizlerle paylaşması beni çok mutlu etti. Memleketimize hasret geçiyor burada günler. Hayatın yoğun temposundan uzak bir kaç günlük tatilimizi en iyi şekilde geçirmemiz için her olanağın bulunduğu çok şirin bir işletme. İnsanlara müşteri değil misafir gözüyle bakılıyor. Üstelik ekonomik 🙂 Personelinin samimiyeti sizi de mutlu edecektir. Her şey bir yana oradaki lezzeti biz hiç bir yerde bulamadık; bulan varsa o da not düşsün lütfen. Buradan işletmeye de bir istek salatanız çok güzel porsiyonları daha kocaman yapsanız olmaz mı 🙂

 21. 25
  İsmail Giritli

  Çok güzel olmuş teşekkürler gurbette bile dilimizden düşüremediğimiz bu güzel ortam şimdi daha yakın bizlere hayırlı işler.

 22. 26
  Nihal

  Kışın görme şansım oldu büyük keyif aldım, kim bilir yazın ne kadar güzeldir.. Eğer canınız doğa harikası bir yerde zaman geçirmek, leziz yemekler yemek ve yeşilliğin doyasıya tadına varmak istiyorsa burası en doğru yer.
  Dost tavırlarla karşılaştım, samimiyetinize teşekkür ederim. Bir numarasınız 😉

 23. 27
  Cengiz Can

  Site gerçekten çok güzel olmuş. Doğa turizmini hiç kusursuz meydana çıkarmanızdan mutluluk duyuyoruz. 14 senedir güler yüzlü hizmet vermenizden biz çok memnunuz ve bütün insanlarda öyledir inşallah… Kumluca’ya katkılarınızdan dolayı da ayrı bir teşekkür ederiz… Yemek yerken insana su sesleri büyük rahatlık ve huzur sağlıyor. Hele o güzel salatanız… 🙂 Tadı hala damağımda 😀 Bu başarılarınızın devamını diler saygılarımızı sunarız. 😉

 24. 28
  Yaman

  Kumlucayı tanıtığınız için teşekürler güzel olmuş, sizede bu yakışır Başarılar.. Saygılar.. Can Alabalık

 25. 29
  Muazzez

  Geç kalmış bir hizmet bence. Daha önce yapılmalıydı bu site. Restoranın güzelliğini anlatmada zorlanıyorduk. Şimdi resimler tamamlayıcı oldu anlattıklarımıza. Gayet başarılı bir çalışma. Başarılarınızın devamını dilerim. Sevgilerle…

 26. 31
  Beytullah

  Site cok güzel olmuş, emekleriniz için teşekkür ederim. Arkadaşım hep bahsederdi canalabalık benimde ziyaret edesim vardı bu resimleri görünce daha da cok gelesim geldi, arkadaşımın dediği gibi varmış cok mükemmel bir yer en yakın zamnda ordayım.

+ Bir Yorum Bırakın